Už máte dárky pro Vaše obchodní partnery a přátele

A
A

Víno jako exkluzivní firemní dárek

Kvalitní víno z Pálavy ocení Vaši obchodní partneři, zákazníci i zaměstnanci. Uzavření významného kontraktu nebo schůzka s váženým dodavatelem? Darovaná láhev určitě posvětí Vaše dobré vztahy.

Máte spokojené zaměstnance? Výzkumy spokojenosti v zaměstnání poukázaly na zajímavou skutečnost. Potřeba ocenění stojí v žebříčku potřeb výše, než otázky spojené se zvýšením platu. Dopřejte tedy svým zaměstnancům pocit důležitosti a obdarujte je láhví kvalitního vína s ručně psaným vzkazem. Pochvalný lísteček si lidé často schovají nebo vystaví. A víno si o to více vychutnají.

Kdo ocení dobré víno?

Ať už je obdarovanou osobou dáma nebo muž, s vínem se vždy trefíte. Výběr dárku je tak opravdu snadný. Všechna naše vína jsou přívlastková. Hrozny dozrály na hřejivém pálavském slunci, živeny kvalitní půdou terroir Pavlova, zalévány životadárnou vodou. Aby nakonec koncentrovaly všechnu svou lahodnou chuť a sílu v nápoj, který je lidem znám už tisíce let. Ve víno.

Láhev vína je už sama o sobě výjimečným darem. Dojem ovšem můžete ještě vylepšit. Grafické prvky přizpůsobíme Vašim potřebám a požadavkům. Když si to budete přát, opatříme Vaše dárky etiketami, dolepkami nebo visačkami s prvky Vaší firemní identity. Nabízíme gravírování motivů přímo na sklo. Láhve nebo vinné sklenice se tak mohou stát plnohodnotnou součástí vaší corporate identity. Elegantně balené víno je zárukou úspěchu. U obdarovaných pozvedne pocit vlastní důležitosti. Zároveň v jejich očích stoupá Vaše prestiž.

Možná byste svým obchodním partnerům kromě vína rádi dopřáli i nealkoholické osvěžení. Nealkoholické mošty a nektary potěší opravdu každého. Mezi nevinné dárky patří také lahodné marmelády, pečený čaj nebo výrobky z voňavé levandule. Přišlo by Vašim obchodním partnerům vhod naopak něco silnějšího? V tom případě sáhněte po jemných ovocných likérech a ušlechtilých destilátech.

MŮŽE SE VÁM TAKÉ LÍBIT

Hlavní nabídka x