VINAŘSTVÍ PAULUS FIREMNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE

Každý má svou představu dobře stráveného času. S námi mu můžeme dát mnoho podob.

Firemní a společenské akce

Užít si u nás můžete nejen čas s rodinou a přáteli, ale i s Vašimi kolegy. Pomůžeme Vám proměnit Vaše firemní setkání v zážitek s vůní vína. V Pavlově a okolí známe každý kout, který je vhodný k pořádání nejen společenských akcí. Poradíme Vám s programem, naplánujeme sportovní akce, vyšleme Vás za historií našeho kraje i na nejkrásnější pálavské toulky přírodou.

Dárková balení

Kvalitní víno je dárkem, který dokáže potěšit. Můžete u nás vybrat dárkové balení vína pro své blízké, ale vyjdeme Vám vstříc i s vínem firemním pro Vaše kolegy a klienty.

Společně vybereme tiché víno dle Vaších preferencí. Etikety, visačky, ochranné známky na lahvích či dárkové krabice pak upravíme podle Vašich představ tak, aby nesly logo nebo název Vaší firmy.

Takto označené lahve s tichým vínem v dárkovém balení si firmy mohou odečíst z daňového základu jako propagační materiál.

Degustace přímo u Vás

Víno je komplexní kombinací chutě, vůně a barvy, ty ovlivňuje odrůda, terroir i zpracování vína. Řízená degustace se someliérem je způsob, jak víno lépe pochopit a pak si ho intenzivněji vychutnat. Pokud zrovna nemáte šanci si užít degustaci ve vinném sklepě, ale rádi byste se o víně dozvěděli od odborníka více, můžeme přijet k Vám. Jediné, co si musíte připravit Vy, jsou milí hosté a vinné skleničky. Someliér k Vám dorazí vybaven našim vínem a všemi nezbytnostmi a provede Vás vjemovým zážitkem degustace. Pokud by Vaše společnost byla mezinárodní, náš someliér zvládne degustaci i v angličtině a němčině.