FIREMNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE

Přivedli jsme k životu náš vinařský sen. Spojujeme tradici a respekt k našim předkům a jejich zkušenostem se současnými postupy a znalostmi. Inspirováni našimi dědy, otci a místní přírodou.

Užít si u nás můžete nejen čas s rodinou a přáteli, ale i s Vašimi kolegy. Pomůžeme Vám proměnit Vaše firemní setkání v zážitek s vůní vína. V Pavlově i na Jižní Moravě známe každý kout. Poradíme Vám s programem Vaší společenské akce, naplánujeme sportovní odpoledne, vyšleme Vás za historií našeho kraje i na nejkrásnější pálavské toulky přírodou.

Vaše společenské akce na Jižní Moravě budou také o dobrém jídle, a ještě lepším víně. Ať už přes den zažijete cokoliv, večer můžete ochutnat tu pravou Pálavu v našem vinném sklípku. Nachystáme pro Vás ta nejlepší z našich vín, pohostíme Vás moravskými lahůdkami a na noc můžete zalehnout do peřin v našem penzionu U Josífka.

Co všechno pro Vaše společenské a firemní akce můžeme zajistit a přichystat?

– přesuny hostů

– občerstvení při sportu i svačinu na výlet

– posezení v našem historickém vinném sklepě, kam se Vás vejde až 85

– připravíme řízenou degustaci vín našeho vinařství a nebojíme se ani angličtiny či němčiny

– degustovat můžete v našem vinném sklepě, ale také na vinicích nebo při plavbě na výletní lodi

– můžete otestovat své smysly při degustačních soutěžích

– pozveme Vám cimbálovou muziku

– stanete se na chvíli vinařem a vytvoříte si třeba vlastní lahev cuveé

– můžete mít fotografa i vinařský fotokoutek

– ze sportovních zážitků pro Vás zajistíme kiting, dračí lodě, projížďky výletní lodí po Novomlýnských nádržích, cyklistiku s průvodcem, nordic walking, lukostřelbu, Segway, pádlování nebo jachting

Máme rádi výzvy a baví nás dělat každou akci jinak a originálně, nebojíme se žádného nápadu. Pomůžeme Vám zrealizovat zážitek podle Vašich chutí a preferencí.